Терапевтичне відділення

Завідувач відділенням 

КУТОВИЙ Віталій Вікторович

(044) 497-00-06

Терапевтичне відділення – одне із функціональних підрозділів багатопрофільної Київської міської клінічної лікарні №6, в якому проводиться консервативне лікування хворих з різними захворюваннями внутрішніх органів.  Відділення терапії знаходиться на 4-ому поверсі головного корпусу № 4 і займає 1/2 поверху. Кількість ліжок 75. У відділенні 19 палат для хворих. Відділення терапії загально-терапевтичного профілю, цілодобово чергує по невідкладній допомозі. Зона обслуговування відділення: поліклініки № 1,2,3 Солом’янського району та інших районів (згідно графіку — доповнень про чергування по місту Києву).

У відділенні проводиться диференціальна діагностика і надається медична допомога хворим терапевтичного профілю. Використовуються сучасні інноваційні методи лікування.

Професійний огляд і рекомендації терапевта дозволять Вам  в найкоротший термін пройти обстеження, правильно вибрати доцільність консультацій фахівців вузьких спеціалізацій, вирішити питання про необхідність додаткових лабораторних та інструментальних методів обстеження.

На базі відділення терапії знаходяться клінічні бази:

* Національної медичної академії післядипломної освіти кафедри терапії та ревматології ім. П.Л.Шупика.

* Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця (підготовка та стажування інтернів).

* Медичного коледжу ім. П.І. Гаврося (підготовка медичних сестер).

У відділенні терапії працює 8 лікарів (6 лікарів атестовані), які забезпечують ведення хворих та чергування. Консультативна допомога у відділенні терапії проводиться співробітниками кафедри терапії та ревматології НМАПО ім. П.Л. Шупика, під керівництвом професора, доктора медичних наук Віталія Казимировича Казимирко.

6 Comments

 1. Алена

  Добрый день!

  Подскажите, пожалуйста, как можно записаться к терапевту и профильным специалистам на прием и чтобы заключить договор на дальнейшее обслуживание?
  Я в положении, но проживаю в данный момент не по прописке, хочу обслуживаться в данной поликлинике — Медгородок, №6.
  Пока в приеме многие специалисты отказывают, т.к. нет направления от терапевта, не смотря на то, что в очереди я стояла. А к терапевту на прием регистратура не записывает, т.к. нет договора. Правомерно ли это?

  Заранее благодарю за ответ!

  1. ARM_admin

   К сожалению мы стационарная больница. Вы можете обратится в Поликлинику № 1, пр. Комарова 3 Регистратура (044) 497-21-01 Справочная (044) 497-31-17

 2. Віталіна

  Доброго дня. 29.05.19 у терапевтичне відділення по швидкій потрапмла Бондар Катерина Герасимівна, 01.01.1926 р.н.
  Ми ввечері її забрали, але нам потрібна виписка для сімейного лікаря.
  Коли можна під’їхати (день,час) і забрати виписку? Аби всім було зручно.
  Дякую.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *