Терапевтичне відділення

Завідувач відділенням 

КУТОВИЙ Віталій Вікторович

(044) 497-00-06

Терапевтичне відділення – одне із функціональних підрозділів багатопрофільної Київської міської клінічної лікарні №6, в якому проводиться консервативне лікування хворих з різними захворюваннями внутрішніх органів.  Відділення терапії знаходиться на 4-ому поверсі головного корпусу № 4 і займає 1/2 поверху. Кількість ліжок 75. У відділенні 19 палат для хворих. Відділення терапії загально-терапевтичного профілю, цілодобово чергує по невідкладній допомозі. Зона обслуговування відділення: поліклініки № 1,2,3 Солом’янського району та інших районів (згідно графіку — доповнень про чергування по місту Києву).

У відділенні проводиться диференціальна діагностика і надається медична допомога хворим терапевтичного профілю. Використовуються сучасні інноваційні методи лікування.

Професійний огляд і рекомендації терапевта дозволять Вам  в найкоротший термін пройти обстеження, правильно вибрати доцільність консультацій фахівців вузьких спеціалізацій, вирішити питання про необхідність додаткових лабораторних та інструментальних методів обстеження.

На базі відділення терапії знаходяться клінічні бази:

* Національної медичної академії післядипломної освіти кафедри терапії та ревматології ім. П.Л.Шупика.

* Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця (підготовка та стажування інтернів).

* Медичного коледжу ім. П.І. Гаврося (підготовка медичних сестер).

У відділенні терапії працює 8 лікарів (6 лікарів атестовані), які забезпечують ведення хворих та чергування. Консультативна допомога у відділенні терапії проводиться співробітниками кафедри терапії та ревматології НМАПО ім. П.Л. Шупика, під керівництвом професора, доктора медичних наук Віталія Казимировича Казимирко.

11 Comments

 1. Алена

  Добрый день!

  Подскажите, пожалуйста, как можно записаться к терапевту и профильным специалистам на прием и чтобы заключить договор на дальнейшее обслуживание?
  Я в положении, но проживаю в данный момент не по прописке, хочу обслуживаться в данной поликлинике — Медгородок, №6.
  Пока в приеме многие специалисты отказывают, т.к. нет направления от терапевта, не смотря на то, что в очереди я стояла. А к терапевту на прием регистратура не записывает, т.к. нет договора. Правомерно ли это?

  Заранее благодарю за ответ!

  1. ARM_admin

   К сожалению мы стационарная больница. Вы можете обратится в Поликлинику № 1, пр. Комарова 3 Регистратура (044) 497-21-01 Справочная (044) 497-31-17

 2. Віталіна

  Доброго дня. 29.05.19 у терапевтичне відділення по швидкій потрапмла Бондар Катерина Герасимівна, 01.01.1926 р.н.
  Ми ввечері її забрали, але нам потрібна виписка для сімейного лікаря.
  Коли можна під’їхати (день,час) і забрати виписку? Аби всім було зручно.
  Дякую.

 3. Микола

  Добрий день. Чи не могли б Ви вказати номер телефону, по якому можня зв»язатись з Казимирко В.К.? Декілька років тому лікувався під його наглядом, а зараз знову виникають питання. Телефон, в якому був його номер, загубився..Я з іншого міста, тому їхати до лікарні не зовсім вистачає часу. Дякую.

  1. ARM_admin

   Добрий ранок. Зверніться будь-ласка до завідувача терапевтичним відділенням Кутового Віталія Вікторовича за тел. 497-00-06, чи старша медична сестра терапевтичного відділення Проказюк Вікторія Миколаївна.

 4. Алеся

  Добрый вечер. Как можно связаться с врачем Марушко А., очень хочется выразить свою благодарность этому врачу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *