Лікуємо надмірну вагу!

Лікуємо надмірну вагу!

Ожиріння одна з актуальних і важливих проблем людства в ХХІ столітті. Від зайвої ваги страждає понад 60% населення планети.На базі хірургічного відділення №1 КНП «КМКЛ №6» та кафедри загальної та невідкладної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика працює центр лікування ожиріння. Команда досвідчених лікарів пропонує комплексне лікування надмірної ваги мініінвазивними хірургічними та нехірургічними методами. Оперативні втручання проводить досвідчений хірург вищої категорії з богаторічною закордонною практикою в США та Німеччині, професор кафедри Євген Борисович Колесников, який сумісно зі своїми американськими колегами розробив мініінвазивний метод оперативного лікування ожиріння. Саме цей метод став “золотим стандартом” в світовій хірургії. До процесу...

Читати далі
Подяки, грамоти і навіть Орден Святого Пантелеймона.

Подяки, грамоти і навіть Орден Святого Пантелеймона.

До Дня медичного працівника співробітники КНП «КМКЛ №6» отримали чимало нагород: Грамоти Голови Солом’янської районної державної адміністрації в м. Києві, Подяки Київського міського голови, Почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації, Орден Святого Пантелеймона та цінні подарунки.Щиро вітаємо наших номінантів та усіх медичних працівноків з прийдешнім святом! Бажаємо міцного здров’я та успіхів на обраному професійному шляху!

Читати далі
«Війна з Ковід. Історії тих, хто допомагає перемогти»2

«Війна з Ковід. Історії тих, хто допомагає перемогти»2

Київська міська клінічна лікарня №6 запрошує вас долучитися до флешмобу «Війна з Ковід. Історії тих, хто допомагає перемогти».
Другий рік поспіль українські медики практично без перерви залишаються на передовій і борються за життя кожного пацієнта.

Читати далі
  • 1
  • 2