Неврологічне відділення

Home / Неврологічне відділення


Завідувач відділенням

ДУБІНІНА Людмила Віталіївна

(044) 497-04-67

Неврологічне відділення Київської міської клінічної лікарні №6 надає планову та екстрену спеціалізовану медичну допомогу.

Ліжковий фонд складається з 50-ти ліжок, що використовуються на підставі розподілення за нозологічними формами захворювань та у відповідності до стану хворих

Неврологічне відділення є базовою клінікою кафедри неврології та реабілітаційної медицини Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, де проводиться значна лікувально-консультативна та наукова робота.

У відділенні проводиться обстеження та лікування хворих із захворюваннями центральної та периферійної нервової системи, а саме: на цереброваскулярну патологію (гостре порушення мозкового кровообігу за ішемічним та геморагічним типом, транзиторні ішемічні атаки, хронічну недостатність мозкового кровообігу та реабілітаційне лікування після церебральних катастроф), вертеброгенні мієлорадикулопатії, дегенеративні захворювання (хворобу Паркінсона, міастенію), інфекційно-алергічні та аутоімунні ураження нервової системи (розсіяний склероз, розсіяний енцефаломієліт, гострі та хронічні радикулополінейропатії).

В  практичній діяльності неврологічного відділення використовуються інноваційні методики, технології та сучасне медичне обладнання для обстеження та лікування хворих:

УЗДГ судин голови та шиї

Транскраніальна магнітна стимуляція

Нейроміографія

МРТ

КТ

Лікувальні процедури:

Ритмічна (високо та низькочастотна) транскраніальна магнітна стимуляція

Міостимуляція

Пневмопресотерапія

Кінезотерапія за допомогою апарату «RELIVER»

Застосування костюму динамічної пропріокорекції «Регент»

Вібротерапія

Використання ботулотоксина для лікування спастичності

Масаж, ЛФК, ГБО

Радіальна ударно-хвильова терапія

Карбокситерапія

Кріотерапія (кріосауна).

Хворим на гострий ішемічний інсульт, що надійшли в межах терапевтичного вікна з початку захворювання та при відсутності проти показів проводиться системна тромболітична терапія (препаратом Актелізе за державний кошт) – рівень доказовості при ішемічному інсульті А.

Додати коментарий

Ваш e-mail не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *